Fluid Edge Themes

Title Image

Hakkımızda

NOYART

“İnsanlığa mutluluk ortamı yaratarak hizmet edecek çağdaş mekanik projelerini üretmek ve çevreye duyarlı temiz enerji kullanan projeler tasarlayarak imalatlarını gerçekleştirmek” amacıyla kurulmuştur.
Sektörde 10 yıla yakın bir süredir kaliteye, bilgi birikimine ve teknoloji geliştirmeye özel bir önem vermiştir. Bu perspektif içinde NOYART olarak mekanik sektöründe hizmet vermektedir.
a

Vizyonumuz

İnsan hayatının değerini yükselten çevreci projeler tasarlamak ve gerçekleştirmektir. İnsanlığın, özellikle müşterilerin, çalışanların ve ortakların yaşam kalitesini artırmayı amaçlar.

Misyonumuz

Yatırım yaptığı her noktada kalite ve güveni garanti eden, Türkiye’nin gurur duyduğu bir şirket olarak hizmet vermektir.
NOYART; tüm faaliyetlerinde daima; Türkiye’nin kalkınmasını, dünya uygarlığının gelişmesini, insan mutluluğunu ve müşterilerinin memnuniyetini en ön planda gözetir.

Hedefimiz

NOYART  mekanik sektörünün farklı alanlarında aynı ciddiyetle ve amatör ruhla hizmet verirken, tamamladığımız her yeni projenin yaşama ve yaşamı hep daha iyiye götürmeyi hedefleyen birikimimize yepyeni değerler kattığına inanıyoruz. En üst düzeyde müşteri memnuniyetini hedefleyerek hizmet ulaştırdığımız her yeni kurum ve her yeni birey de bu değerler zincirinin vazgeçilmez bir parçası olarak aramıza katılıyor. Geleceğin yeni hedeflerini birlikte güvenle karşılıyoruz.
NOYART ‘nın gelecekteki hedefi; Türkiye’nin ve dünyanın bayındırlık hizmetlerine yenilenebilir enerjileri entegre ederek önemli görevler üstlenmek ve bu görevleri başarı ile tamamlayarak, mekanik sektörüne evrensel boyutta katkılarını sağlamaktır.
a